baner_1a.jpgbaner_1b.jpgbaner_2a.jpgbaner_2b.jpgbaner_3a.jpgbaner_3b.jpgbaner_4a.jpgbaner_4b.jpgbaner_4c.jpgbaner_5a.jpg

Powiatowy Koncert Kolęd

W niedzielę dnia 3 stycznia grupa naszej młodzieży brała udział w Powiatowym Koncercie  Kolęd w Gorzowie Śl. Program opracowała pani Renia, w dobieraniu głosów dzielnie wspierała ją Vici, a nad opracowaniem muzycznym czuwał Krzysztof Kacała.

W solowych utworach wystąpiły Sara Czubaj w pastorałce „Oto dziś narodziła się Miłość”, Ania Barcz – „Moja pastorałka” oraz Maja Skowronek – „Dziś radośnie wszyscy śpiewajmy”. Natomiast w chórku zaśpiewały: Daria Jendrossek, Wiktoria Osyra, Daria Bensz, Wiktoria Kuliberda, Roksana Huć, Wiktoria Drzygaluk. Na instrumentach zagrali: Sara Czubaj( skrzypce), Ania Barcz (gitara), Daria Jendrossek(saksofon) oraz nasz rodzynek -Kacper Huć zagrał na klawiszu. Kacper do tej pory nie miał styczności z instrumentem, ale upór ucznia i konsekwencja nauczyciela - Krzysztofa Kacały doprowadziły do publicznego występu. Gościnnie na bębenkach zagrał Klaudiusz Gnot. Wszystko brzmiało pięknie, a przekonać się mogli o tym mieszkańcy Radłowa i okolic trzy dni później w Święto Trzech Króli, gdyż nasz zespół swój występ powtórzył w kościele Najś. Serca Pana Jezusa w Radłowie. Grupa wystąpiła przed zaproszonymi gośćmi – Zespołem Nonet plus z Borek Małych, w skład którego wchodzą również młodzi Radłowianie: Damian Krawczyk – klawisze, Florian Jendrossek – puzon, Jakub Gnot – perkusja. Zespół działa już od kilku lat, a najbardziej prężnie w okresie świątecznym. Kilka lat temu gościł już w naszym kościele. Ich brzmienie bardzo się podobało i postanowiliśmy zaprosić ich powtórnie, czego nie żałujemy. Dzięki tym wszystkim młodym ludziom to było bardzo udane, uduchowione popołudnie w klimacie pięknych Świąt Bożego Narodzenia.

 

Joomla templates by a4joomla