baner_1a.jpgbaner_1b.jpgbaner_2a.jpgbaner_2b.jpgbaner_3a.jpgbaner_3b.jpgbaner_4a.jpgbaner_4b.jpgbaner_4c.jpgbaner_5a.jpg

Ważna informacja dla mieszkańców Gminy Radłów

 

     Rada Gminy Radłów podjęła decyzję o przystąpieniu do sporządzenia Planu Gospodarki Niskoemisyjnej. Jest to niezbędny dokument, aby w kolejnych latach nasza Gmina, ale także mieszkańcy i firmy mogli uzyskać dofinansowanie przy wymianie starego pieca, termomodernizacji domu czy zakupie ekologicznych źródeł energii, takich jak na przykład: instalacje solarne, pompy ciepła, kotły na słomę lub pelet.


Do opracowania planu niezbędne są podstawowe informacje dotyczące wszystkich budynków na terenie gminy, takie jak: rodzaj ogrzewania, zużycie prądu, jak również informacje o ilości i rodzaju pojazdów na terenie gminy.


W związku z powyższym Wójt oraz Rada Gminy zwracają się do mieszkańców z prośbą o pomoc w wypełnieniu ankiet, które trafią do Państwa w najbliższych tygodniach. Sołtysi będą pomagali w ich wypełnianiu. Czas wypełnienia jednej ankiety wynosi około 2 minut.


Informacje zawarte w ankiecie będą anonimowe, tzn. nie będą zawierały nazwiska, adresu, ani żadnych innych danych osobowych i będą wykorzystane tylko i wyłącznie do celu opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej.


Bardzo prosimy o zrozumienie i przychylne podejście do tematu.

OBWIESZCZENIE DO POBRANIA

Joomla templates by a4joomla